Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

GERÇEK MEDYUMLAR

Gerçek medyumlar ile gerçek olmayan medyumlar arasındaki fark hemen kendini belli ediyor. Ben bu farkı bizzat deneyimleyerek, hatta dolandırıcı tiplere maalesef paramı kaptırarak yaşadım. İnternet üzerinden medyum seçerken çok dikkatli olmak lazım. Kötüniyetli kişiler sizden hemen para isterler, bekle işin olacak derler, sonra bahaneler bulup tekrar isterler bu hiçbir zaman bitmez. Oysa iyiniyetli ve dürüst medyumlar sizinle yakından ilgilenir ve dediklerinin söyledikleri şekilde çıktıklarını görürsünüz. Ben size bir medyum önereceğim. Kendisini 0 532 367 13 25 numaralı resmi telefonundan arayabilirsiniz. Hem telefon üzerinden yardım alabilirsiniz, hem de yüzyüze görüşebilirsiniz.

Ben Olumlu Deneyimler Yaşadım:

Ben bu önemli medyum  zat sayesinde önemli bir derdimden kurtuldum. Birisinin bana karşı büyü yaptığından şüpheleniyordum. Bunun da evim ile ilgili olduğunu düşünüyordum, çünkü çok sevdiğim yuvama birkaç aydır her girişimde içime sıkıntılar basıyordu. Kendisinden bu konuda yardım aldım ve şüphelerimin doğru olduğunu anladım. Verdiği ritüelleri yaptım ve benimle çalıştığı sürede hep aradı, yakından ilgilendi.

Herkese Tavsiye Ederim:

Kendisini herkese tavsiye ederim. Dolandırıcılardan, size nasıl davranılacağını bilemeyen tiplerden uzak durmalısınız. Bunların size nasıl zarar vereceğini bilemezsiniz. Sonra şikayetlerle, emniyet birimleri ile uğraşmak zorunda kalırsınız. Siz siz olun, tanımadığınız kişilerden medyum hizmeti hemen almayın. Önce araştırın. Ben şanslıyım, çok güvenilir bir kişiden yardım alma şansını elde ettim.

Bir önceki yazımız olan Ünlü Medyum İsimleri başlıklı makalemizde Ünlü Medyum İsimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler
Son Yorumlar
Medyum Şikayetleri © 2020 - Tüm hakları saklıdır.
Medyum Bedirhan şikayetleri, medyum mete hoca şikayetleri, medyum baransel hoca şikayetleri, medyum uğur hoca, ilim hoca, yusuf hoca, deste hoca ve diğer tüm medyumlar için şikayet platformu.