Medyum Yorumları – Gerçek Medyum - Medyum Şikayet Sitesi

ALİ GÜRSES

İşlerimin açılması ve düşmanlarımın benden uzaklaşması için bir okutmak üfletmek istedim. Halk arasında böyle deriz ya. Bir süredir ticari anlamda sorunlar yaşamaktaydım. Bu nedenle okunayım da kısmetim açılsın istedim. Ali Gürses denen bir hoca varmış istersen git dediler. Ben de aradım ve randevu aldım. Anlattım, özellikle ekonomik anlamda çok sıkışık olduğumu ve çocuklarımın harçlıklarını vermekte bile zorlandığımı belirttim. Buna rağmen benden yüklü bir ödeme istedi. Ben çok kuvvetliyim, bugüne kadar birçok kişinin kısmetini açtım, işlerine bereket getirdim dedi. Ben de çaresiz inandım.

On Gün Bekle Dedi Ama Yalan Çıktı:

Bu zat, aslında zat demem yanlış küfür yazacağım ama ayıp olacak, bu tip bana on gün içinde işini yapacağım merak etme dedi. Paramı aldı ve ben de beklemeye başladım. Ancak işlerimde ne açılma oldu, ne de rakiplerim ellerini eteklerini çektiler. Tam tersi çok daha çıkmaza girdim. Bu kişiyi aradığımda bana hakaret etti ve ben çocuklarımın hatırına buna şiddet uygulamadım. Başımın belaya girmesini istemedim. Yoksa elimden bir kaza çıkacaktı.

Dolandırıcılara İnanmayın:

Bu tip gibi dolandırıcılara inanmamanızı istiyorum. Bu adam benim çoluğumun çocuğumun nasibini aldı. Bir şey olmamış gibi benimle pişkin pişkin konuştu. Zaten ekonomik anlamda sıkışık olduğum bir dönemde, üstelik kendisine anlatmama rağmen beni dolandırmaktan geri durmadı. Kendisini Allah’a havale ettim ama herkesi uyarmak istiyorum.

3 thoughts on “ALİ GÜRSES
  1. ALİ GÜRSES HOCAYLA 20 ŞUBATTA ÇALIŞMAYA BAŞLADIM DAHA ÖNCE BU SİTEYE DENK GELMEDİM GENELDE HEP ÖVÜYORLARDI İNŞALLAH PARAM BOŞA GİTMEZ BANA DUA EDEN İNŞALLAH EĞER Lİ HOCAYADA DOLANDIRILDIM SA BU 3 ETTİ HAKKIM HARAM ZIKKIM OLSUN RABBİM KAT KAT ÇIKARSIN HAKKIMI İNŞALLAH…

  2. Ali Güses hocayla ben de çalıştım işlemi başarısız oldu yaklaşık 1000 TL param gitti, ikinci bir işlem için 3500 TL istedi kabul etmedim beni daha fazla yolmasına izin vermedim sizde bu adama dikkat edin dolandırılmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar
Copyright © 2019 Medyum Şikayet - Medyum Yorumları - Gerçek Medyum